Czyszczenie Parowe

czyszczenie paroweW ostatnim czasie bardzo wzrasta popularność prania i czyszczenia przy pomocy pary. Jest to znakomita i nowoczesna metoda przywracania świeżości bardzo różnym powierzchniom. Znakomicie nadaje się do przeróżnych tapicerowanych mebli, a także verticali. Pranie przy pomocy pary wodnej jest szybkie i skuteczne. Ponieważ nie używa się środków chemicznych, nie szkodzi się środowisku. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku alergików, w przypadku których stosowanie chemii czyszczącej często nasila objawy choroby.

Czyszczenie parą ma sporo innych zalet. Brud poddany działaniu pary wodnej, która jest sucha i ma wysoką temperaturę, szybko się rozmiękcza, co pozwalana na jego usunięcie. Ponieważ para penetruje materiał bardzo głęboko, więc usuwane są także te zabrudzenia, których nie można wyeliminować metodami tradycyjnymi. Dodatkowo cała powierzchnia jest dezynfekowana, ponieważ większość drobnoustrojów ginie już w temperaturze 85 stopni Celsjusza. Co ciekawe, po praniu parowym znikają też brzydkie zapachy, łącznie z zapachem dymu tytoniowego.

Para znakomicie wiąże kurz, dzięki czemu nie jest potrzebne trzepanie mebli. Ta zaleta jest szczególnie pożądana przy praniu verticali. Ich zwykłe czyszczenie powoduje, że pomieszczenie staje się zakurzone. Pranie parowe eliminuje tę niedogodność. Zapraszamy do skorzystania z oferty usług czyszczenia parowego RocoClean zarówno przy tematach biurowych jak i domowych czy przemysłowych.

Komentowanie wyłączone.