Hale Modułowe

Hale Stalowe z Płyt WarstwowychCzym są hale modułowe? Zgodnie ze swoją nazwą, budowane są z gotowych, fabrycznie wykonanych elementów, czyli modułów. Hala modułowa może służyć firmom jako przestrzenie magazynowe albo produkcyjne, sprawdza się także w przypadku obiektów sportowych lub rozrywkowych. Bardzo dużą zaletą hali modułowej jest jej łatwość wykonania.

Gotowe moduły są dość lekkie, nie ma więc kłopotu z ich transportem na plac budowy. Hala modułowa będzie więc doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie jest problem z budowaniem przy pomocy ciężkiego sprzętu. Hala modułowa jest więc lekka, ale wytrzymała. Ta „lekkość” przekłada się również na ostateczny koszt budowy – ponieważ transport modułów na miejsce jest znacznie prostszy, a same moduły nie są drogim materiałem budowlanym, ostateczny koszt budowy hali będzie niewielki. Montaż hal modułowych nie jest skomplikowany i nie zajmuje wiele czasu, a w przypadku doświadczonych pracowników naszej firmy będzie ograniczony do niezbędnego minimum. Potrafimy z gotowych modułów budować również bardziej skomplikowane konstrukcje, o nowoczesnej formie.

Gwarantujemy, że moduły wykorzystywane do postawienia hali są odporne na korozję i czynniki zewnętrzne, a cała konstrukcja, na której opierają się ściany, jest bardzo stabilna. Halę modułową równie łatwo można zdemontować, a odzyskane moduły nadają się do dalszego użytku. Hale można też dowolnie modernizować i powiększać. Hale modułowe są więc propozycją dla wszystkich firm, które cenią sobie nowoczesność, szybkość wykonania, bezpieczeństwo i niskie koszty.

Komentowanie wyłączone.