Konstrukcje ze Stali

Konstrukcje staloweStal jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie. Ich zaletą jest duża plastyczność, ponieważ odpowiednio obrabiana stal jest w stanie przybrać niemal dowolną formę, dzięki czemu można tworzyć ze stali bardziej skomplikowane konstrukcje. W projektowaniu i wykonywaniu stalowych konstrukcji mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do naszych konstrukcji stalowych używamy tylko materiałów najwyższej jakości, odpornych na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu gotowa konstrukcja będzie stała przez wiele lat w dobrej formie, bez konieczności gruntownej renowacji. Najczęściej wszystkie elementy konstrukcji stalowej są dodatkowo cynkowane, a główny szkielet całej budowli jest solidnie wzmocniony. Konstrukcje ze stali są również dość proste w utrzymaniu – nie wymagają szczególnie skomplikowanych zabiegów renowacyjnych, są też odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Aby mieć gwarancję, że gotowa konstrukcja stalowa jest w pełni bezpieczna, przeprowadzamy wszystkie niezbędne testy wytrzymałościowe.

Nasza gwarancja obejmuje także wykonanie poprawek, jeśli klient będzie miał zastrzeżenia co do jakości wykonania hali. Konstrukcje stalowe cieszą się popularnością przede wszystkim ze względu na ich praktyczność i niską cenę. Stalowa konstrukcja jest wytrzymała, lekka i przestronna, a jej postawienie i utrzymanie kosztuje znacznie mniej niż budynek murowany, w dodatku powstaje znacznie szybciej. Jako elewacje proponujemy wykorzystać płyty warstwowe. Lekka obudowa to obecnie najkorzystniejszy sposób budowy obiektów przemysłowych.

Komentowanie wyłączone.