Wykonywanie Projektów

10Podstawowym działaniem naszej firmy jest stawianie budynków według projektów naszych klientów. Jeśli klient przychodzący do naszego biura nie ma jeszcze jasno sprecyzowanych planów, pomagamy mu również stworzyć taki projekt, przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb.

Podejmujemy się zleceń obejmujących budowę różnego rodzaju hal, budowli modułowych, a także zajmujemy się obróbką blacharską. Nasze konstrukcje są dokładnie badane pod kątem wytrzymałości i zawsze spełniają wszystkie wymagane prawem budowlanym normy. Dlaczego właśnie nasza firma powinna się zająć realizacją Państwa projektów? Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, jesteśmy więc doświadczoną firmą, doskonale orientującą się we wszystkich stosowanych obecnie technologiach budowlanych. Nasi pracownicy wyróżniają się solidnością i dokładnością, a do swoich obowiązków podchodzą zawsze bardzo poważnie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego jesteśmy otwarci na jego uwagi i zawsze staramy się tak opracować harmonogram prac, aby klient nie musiał zbyt długo czekać na efekt finalny.

Za cel stawiamy sobie dotrzymanie uzgodnionych terminów i nie narażamy klientów na dodatkowe koszty. Jesteśmy też elastyczni pod względem ustalania ceny za całe zlecenie, dlatego cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród byłych klientów, którzy po zakończeniu współpracy z przyjemnością wystawili nam pozytywne referencje. Dajemy kilkuletnią gwarancję na wszystkie swoje zrealizowane prace, a w razie jakiejkolwiek awarii zajmujemy się likwidowaniem usterek.

Komentowanie wyłączone.